AKUSTİK YUMURTA SES YALITIM SÜNGERİ

Akustik izolasyon uyuglamalarında çok sık kullanılırlar. Destekli düz veya kendinden yapışkanlı kullanılabilir. Kesimi ve uygulaması kolaydır. Levha şeklinde üretilen bu köpük isteğe bağlı belirli bir boyut ve şekilde kesilebilir. Yumurta sünger Akustik sünger çeşitlerinden sadece bir tanesidir. Yanmaz I. sınıf malzemeden üretilir ve ISO Kalite Belgelidir.Yüzey yapılarının yumurta ve piramit,Yumurta formlarına dönüştürülerek akustik performansları arttırılır. Yumurta kutusu poliüretan köpük üstün nitelikleri ile yüksek seviyede ses emici olup geniş bir frekans aralığı üzerinde iyi bir performans sunar.

Uyguma alanları ve ürün montaj:Selüloz reçine bazlı silosyon yapıştırıcı ile yapıştırılmaktadır.Kullanim alanlari ,ofislerde, restaurantlarda, ses kayit stüdyolarinda, dicolarda, atispoliganlarinda, tvstüdyolarinda, kontrolkulelerinde, radyoyayınevinde, müzikodası, havaalanlarinda, havalandırmalarda, reji odasında, müzikhollerde, toplantı salonlarında, kütüphanelerde ve bircok mekanda ses akustiği saglamak ve akustiği düzenlemek için kullanılır. Yüksek yoğunluklu akustik yalıtım malzemesi olan ve yanmazlık özelliğine sahip olan üründe yüksek ısı ve alevle teması sonucunda erime ve akıcı damlacık oluşumu ya da mineral yapısında değişiklik görülmez.Halojen ve ağır metal içermeyen ürün, nem aldığında küflenmez.Otomotiv, inşaat, marin, klima ve sanayi alanlarında yalın veya kompozit olarak farklı formlarda kullanılır.

Yumurta Süngerler

Kapat Yumurta Sünger

Akustik Yumurta Sünger Fiyatı

Kapat Akustik Yumurta Sünger

Akustik Sünger

Kapat Yanmaz Akustik Sünger

Yumurta Ses Yalıtım Süngeri

Kapat Yumurta Sünger Kullanım Alanı

Yumurta sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.

  • Poliüretan
  • Boyutları : 100 cm x 100 cm
  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2
  • Kalınlıklar : 30 mm - 40 mm - 50 mm
  • Yanmazlık : Var
  • Sıcaklık Dayanımı : - 5 °C -+ 100 °C
  • Ses İletkenlik : W / mK
  • Ses Yutma Katsayısı : ?= 0,30 - 1,12

Yumurta Sünger Yanmazlık Test Raporu

Yanmazlık Sertifikası

Ürün Siparişi