HERAKLİT AHŞAP YÜNÜ PANEL

HERAKLİTE ahşap rende talaşı (yünü) ile çimentonun özel metotlarla levha haline getirilmesidir. Çimento, ağaç liflerinin tabii elastikiyet özelliğini muhafaza eder ve levhalara süresiz dayanıklılık sağlar. HERAKLİTE levhalarının aynı zamanda sese karşı olan izolasyon yeteneği de yüksektir.

Celenit Akustik Panel

Okul, hastane, sinema, müzik salonları, TV stüdyoları endüstri binaları, modern çiftlik, plaj ve turistik tesislerin ara duvarları, tavan ve zeminlerinde kullanılarak her türlü sesin başka kısımlarda duyulmasını, rezonansını önler.

Soğuk hava depoları inşaatlarında emniyetle kullanılır. HERAKLİTE levhaları kat aralarında ses ve ısı izolasyonu için kullanılırken yükseklik ve alandan kaybı önler, büyük tasarruf sağlar. Malzeme, şekil ve renklerin birleştirilmesi ile oluşan akustik dizaynda yaratıcı fikirlerin oluşmasına olanak verir. Aynı zamanda ses ve yankı kontrolu için de ideal bir ses yalıtım malzemesidir. Çok narin bir malzeme olmadığından uygulama esnasında kırılıp dökülmez, fire vermez. Yıllar sonra bakım gerekirse ya da yeniden kullanım için sökülürse, boyanır, temizlenir.

Ses Emici Heraklite Ahşap Yünü Levha

Kapat Ses Yalıtımlı Akustik Heraklite Ahşap Yünü Levha

Akustik Heraklite Ahşap Yünü Levha

Kapat Ses Emici Heraklite Ahşap Yünü Levha Modelleri

İzolasyonlu Ses Yalıtım Heraklite Ahşap Yünü Levhaı

Kapat Ses Engelleyici Dekoratif Heraklite Ahşap Yünü Levhalar

Ses İzolasyon Heraklite Ahşap Yünü Levhası

Kapat Akustik Heraklite Ahşap Yünü Levha Fiyatları
  • Ağırlık - kg/m2 : 11,5
  • Isı İletkenliği - W/mK : 0,09
  • Isı Geçirkenlik Mukavemeti - m2K/W : 0,28
  • Su Buharı Difüzyon Direnci : 6
  • Kalınlık : 20 mm
  • Yanmazlık : DIN B1

Teknik Özellik

Teknik Özellik

Ürün Siparişi