Akustik Ses Yalıtım Süngerleri

Hakkımızda

Teknik Sünger olarak 2004 yılında faal olup "Sadece Ses" ve izolasyon uygulama, yalıtım uygulamalarında ciddi seviyede kalite yükselterek ciddi konumlara geldik. Aynı zamanda kauçuk zemin yalıtım levhası üretiminde iyi performans göstermekteyiz.

Ses yalıtım sektöründe Akustik Yalıtım, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Akustik Tasarım, Ses Yankısı Düzenleme, Akustik İzolasyon, Ses ve Işıklandırma için çözüm ortaklarımız ile profesyonel kadromuz ile uygulamalar yapmaktayız.

Ses Yalıtım ve İzolasyon uygulamalarında kullandığımız ürünlerimizin tamamı sertifikalı ürünler olup TSE belgesine sahiptirler. Malzemelerimizi uygun uygulamalar için müşterilerimize sunuyoruz. Gerekli analizi yaparak hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz & Kalite Politikamız

Teknik Sünger olarak öncelik hedefimiz, müşteri memnuniyetini sağlayarak, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın değerlerine değer katmaktır. Toplam Kalite anlayışını bir yaşam felsefesi olarak benimsemekteyiz. Ürün kalitemizin, hizmet kalitemizin,, sektörel ilişkilerimizin, sürekli iyileştirme, rekabet edebilirlik ve karlılığımızın anahtarıdır.

Teknik Sünger Sünger olarak, dürüstlük, liderlik ve kusursuzluk ilkelerimize bağlı kalarak müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlama noktasındayız.Teknolojik altyapısı ile genç, dinamik ve güven veren çalışanlarımızla sektörümüzün daha ileri seviyelere ulaşabilmesi için yorulmadan daha çok çalışmak.

Çevre Politikamız

Üretimlerimizde doğal dengeyi bozmayacak şekilde çevre ile uyum içersinde gerçekleştirebilmek için çevre ile ilgili yönetmeliklere uyuyoruz. Tüm çalışanlarımızı bilinçlendirmek ve bireysel sorumluluk kazandırmak için faaliyetlerde bulunuyor, kirlilik risklerini azaltacak optimizasyonu sağlıyoruz. Üretimin vazgeçilmez unsuru olan kaliteli ürün üretimini sürekli kılmak amacıyla kurulmış olan laboratuarımızda gerektiğinde tüm testleri yapabilmekteyiz.

Teknik Sünger Uygulama Alanlarımız

Stüdyo Ses Yalıtımı, Toplantı Odası Ses Yalıtımı, Ses Frekanslarının Ölçümü, Ses ve Işıklandırma, Ses Yankısı Düzenleme, Alustik Yalıtım, Ses İzolasyonu, Akustik Yalıtım, Elektrik ve Elektronik Donanım, alanlarında profesyonel kadromuzla ile çalışmalar yapmaktayız.