AKUSTİK TEKNO TOUCH SES YALITIM SÜNGERİ

Tekno Touch akustik ses yalıtım süngeri gürültünün olduğu yerdeki sesi emerek ses kalabalığını ortadan kaldırır. Akustik süngerlerin kullanım alanı tahmin edebileceğinizden çok daha geniştir. Bizim amacımız ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanımını sağlamaktır. Yeni ipeksi akustik ses emici yalıtım süngerinin özellikleri diğer süngerlerden pek farklı değildir.Sadece yanma geciktirici ipeksi olması diğer süngerlerden ayırıcı özellikleridir.Kendinden yapışkanlı olanları da mevcuttur.Bordo,lacivert ve kırmızı renkleri renk kategorileri arasındadır.

Tekno Touch Süngerler ön yüzü kadife kaplı ipeksi bir görünüme sahiptirler. Eko, yankı gibi akustik düzenleme sağlayan bu süngerler dekoratif açıdan görsel bir sunum sağlamaktadırlar. Farklı renk ve formlarda üretilebilmektedirler.

Ofis, çağrı merkezi, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, sinema salonu, ev sinema odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb. mekanlarda kullanılır.

Tekno Touch Süngerler

Kapat Tekno Touch Sünger

Akustik Tekno Touch Sünger Fiyatı

Kapat Akustik Tekno Touch Sünger

Akustik Sünger

Kapat Yanmaz Akustik Sünger

Tekno Touch Ses Yalıtım Süngeri

Kapat Tekno Touch Sünger Kullanım Alanı

Tekno touch sünger duvarlar ve tavanlara yapıştırılarak uygulanmaktadır. Bu uygulama için özel solid bazlı yapıştırıcı mevcuttur. Bir rulo ile yapıştırıcı sürüldükten sonra sünger yapıştırılır. Uygulamanın daha çabuk ve kolayca bitmesi için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir.

  • Kadife Kaplı Poliüretan
  • Kalınlık : 20 mm - 30 mm - 40 mm
  • Plaka Boyutu : 50 cm x 50 cm
  • Yoğunluk 26 DNS
  • Renk : İstenilen Renkte Elde Edilebilir

Tekno Touch Ses Kesim Değeri

Tekno Touch Ses Kesim Değeri

Ürün Siparişi