AKUSTİK YAPIŞKANLI TEKNO TOUCH SES YALITIM SÜNGERİ

Melamin köpük yada poliüretan maddelerinden elde edilen süngerlerin yüzeylerine kadife kaplanarak renk kazandırılan tekno touch süngerin, arka yüzeyine çift taraflı sarı bant koyularak oluşturulmaktadır. Çınlama, yankılanma gibi ses problemlerini gidererek seslerin kalitesinin bozulmadan anlaşılabilir kalmasını sağlayan renkli dekoratif akustik bir süngerdir. Tekno touch akustik sünger gürültünün yoğun olduğu ortamlarda sesleri emerek ses kalabalığını ve ses karmaşasını ortadan kaldırır. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Diğer akustik süngerler ile aynı özelliklere sahip olup yüzeyine istenilen renkleri kazandırmak amacıyla kadife kaplanmaktadır. Her mekana uyum sağlayabilen dekoratif bir süngerdir. Kendinden yapışkanlı olduğu için uygulama işlemi kolayca yapılır.

Çağrı merkezi, ofis, sinema salonu, ev sinema odası, toplantı salonu, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, piyano odası, bateri odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb. mekanlarda kullanılmaktadır.

Kendinden Yapışkanlı Renkli Akustik Süngerler

Kapat Kendinden Yapışkanlı Renkli Akustik Sünger

Kendinden Yapışkanlı Renkli Akustik Sünger Fiyatı

Kapat Kendinden Yapışkanlı Renkli Akustik Sünger

Akustik Sünger

Kapat Dekoratif Akustik Sünger

Kendinden Yapışkanlı Renkli Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Kapat Kendinden Yapışkanlı Renkli Akustik Sünger Kullanım Alanı

Tekno touch sünger duvarlar ve tavanlara yapıştırılarak uygulanmaktadır. Bu uygulama için özel solid bazlı yapıştırıcı mevcuttur. Bir rulo ile yapıştırıcı sürüldükten sonra sünger yapıştırılır. Uygulamanın daha çabuk ve kolayca bitmesi için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir.

  • Kadife Kaplı Poliüretan
  • Kalınlık : 20 mm - 30 mm - 40 mm
  • Plaka Boyutu : 50 cm x 50 cm
  • Yoğunluk 26 DNS
  • Renk : İstenilen Renkte Elde Edilebilir

Tekno Touch Ses Kesim Değeri

Tekno Touch Ses Kesim Değeri

Ürün Siparişi