BARİYERLİ AKUSTİK SÜNGER

Bondeks sünger ses izolasyonu için genel kullanım ürünüdür özel bariyerli süngerler % 90 ses yalıtımı ve ses izolasyonu ürünlerimiz epdm ağır bariyerli firex viyol yanmaz düz süngerler. bondeks sünger ürünleri bariyerli ve özel ürün olarak firmamızdan danışabilir gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Bariyerli akustik süngerler ve ses kesici bondeks süngerler yüksek gürültü ve sesin olduğu ortamlarda yüksek performans sağlamaktadır.

Bariyer dediğimiz malzeme tek başına kauçuktan üretilen ses kesici bir malzemedir. İki akustik veya bondeks süngerin arasına uygulanmaktadır. Ağır kurşun epdm bariyer kullanılan süngerler sağlığa zarar vermez. Bir çok ses yalıtımı uygulamasındada kullanılmaktadır. Ses izolasyonu ciddi bir iştir bunun için kullanılacak malzemeler doğru seçilmelidir. Tüm ürünlerimiz kesinlikle I. sınıf istenirse yanmaz özellikte olan malzemelerdir.

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, bateri odası, piyano odası, enstrüman - çalgı odası, konser salonu, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, düğün salonu, reji odası, atış poligonu, sinema salonu, kompresör ses yalıtımı, kazan dairesi ses yalıtımı, hidrofor ses yalıtımı, makine dairesi ses yalıtımı gibi uygulamalarda kullanılmaktadır.

Yapışkanlı Bariyerli Yanmaz Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Kapat Yapışkanlı Bariyerli Yanmaz Sünger

Akustik Bariyerli Yanmaz Sünger Fiyatı

Kapat Akustik Bariyerli Yanmaz Sünger

Akustik Sünger

Kapat Yanmaz Akustik Sünger

Bariyerli Ses Yalıtım Süngeri Uygulama

Kapat Bariyerli Akustik Sünger Kullanım Alanı

Bariyerli akustik sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.

  • Yoğunluk : 80 dansite kg / m3
  • Yanmazlık : Var
  • Plaka Boyutu : 100 cm x 100 cm
  • Kalınlık : 20 mm - 70 mm
  • Minimum sipariş adeti 1 paket = 10 m2

Test Raporu

Test Raporu

Ürün Siparişi