AKUSTİK PİRAMİT SES YALITIM SÜNGERİ

Akustik Piramit Ses Yalıtım Süngeri, ses emici özellikte yanmaz I. sınıf malzemeden üretilmektedir. Tek başına yüksek frekanstaki seslerin (makinanın sesi) yalıtımında kullanılmaz. Ancak konuşma sesleri gibi belli bir desibele kadar sesi engeller. Kullanım amacı genellikle akustik mekanlarda (ses kayıt odası) ses performansını arttırmak ve ses problemlerini gidermektir. Akustik piramit sünger epdm ağır bariyer ile kullanıldığında ancak güçlü bir ses izolasyonu sağlar. Yanmaz malzemeden üretilen akustik piramit süngerler genellikle stüdyo, prova odaları, müzik odaları gibi akustik mekanlarda kullanım alanına sahiptir. Ses emici özelliğiyle ses yalıtımı sağlar. Kullanıldığı ortamlarda doğru uygulandığında eko, yankılanma ve gürültüyü engeller. Akustik Piramit Süngerler formlu köpükler gözenekleri açık, ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir.

Ses Yalıtımı Ses İzolasyonu Akustik Sunger Piramit Sunger Yumurta Sunger Tipi Sunger Ses Emişi Ve Ses Yutum Duvar Kaplama Ve Tavan Kaplama Ses yutum, ses yaliiim malzemeleri özellikle iç mekanlarin akustik düzenlemeleri için kullanilir.Esnektir ve kolay uygulanabilir.Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddelerle ileri teknoloji kullanarak üretilir.Piramit sünger fiyatı ucuzdur. Piramit formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım malzemeleridir. Esnektir ve kolay uygulanabilir.Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddelerle ileri teknoloji kullanarak üretilir. Piramit yüzey formlu şeklinde üretilmiş ses emici akustik ses yalıtım süngeridir. Yüksek ses yutum katsayısı sayesinde yüksek frekanslı sesleri yutabilir. İyi bir yapıştırma ve uzun ömürlü uygulama için akustik sünger yapıştırıcısı olan solüsyonu önermekteyiz. Özellikle, iç mekanlarin akustik düzenlemeleri için kullanilir. Ses kayit stüdyolarinda, açik plan ofislerde, lokantalarda, disko ve barlarda, atis poligonlarinda, televizyon stüdyolarinda, havaalanlarindaki kontrol kulelerinde ve daha birçok mekanda, ses yalitimini - yutumunu saglamak ve akustigi düzenlemek için kullanilirlar.

Piramit Süngerler

Kapat Piramit Sünger

Akustik Piramit Sünger Fiyatı

Kapat Akustik Piramit Sünger

Akustik Sünger

Kapat Yanmaz Akustik Sünger

Piramit Ses Yalıtım Süngeri

Kapat Piramit Sünger Kullanım Alanı

Piramit sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.

  • Poliüretan
  • Boyutları : 100 cm x 100 cm
  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2
  • Kalınlıklar : 40 mm - 50 mm - 70 mm
  • Yanmazlık : Var
  • Sıcaklık Dayanımı : - 5 °C -+ 100 °C
  • Ses İletkenlik : W / mK
  • Ses Yutma Katsayısı : ?= 0,30 - 1,12

Piramit Sünger Yanmazlık Test Raporu

Yanmazlık Sertifikası

Ürün Siparişi