AKUSTİK DÜZ KÖŞE BASS PANELİ SES YALITIM SÜNGERİ

Duvarların birleşim bölgelerinde kullanılan akustik özellikte ve ses kırıcı köşe ses yalıtım süngeridir. Alçak frekanslarda oldukça etkilidir. İki duvarın birleştiği kısıma kaçan sesler için kullanılmaktadır. Diğer akustik sınıfa giren süngerler ile birlikte uygunalabilmektedir. Daha iyi bir ses yalıtımı ve akustik izolasyon performansı için önerilen bir süngerdir. Akustik çözümlemede kullanılabilecek en iyi süngerlerden bir tanesidir. Kendine özgü bir tasarımda ve dekoratif bir akustik süngerdir. Akustik yalıtım düzenlemesi bulunmayan ortamlarda sesler rezonansa girer. Bunun sonucunda ses karmaşası ve ses bozuklukları meydana gelir. Bu rezonansa giren ses dalgalarının neden olduğu ses karmaşıklığını düz köşe sünger engellemektedir. Akustik yetenekteki düz köşe sünger bir bass panelidir. Bass seslerini kontrol eder ve ortamlar arası geçiş yapmasını önler. Bass kırıcı özellikte bir üründür.

Stüdyo, piyano odası, bateri odası, enstrüman - çalgı odası, akustik oda, ses kayıt odası, müzik odası, sinema salonu, ev sinema odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb. mekanlarda kullanılır.

Düz Köşe Bass Panel Süngerler

Kapat Düz Köşe Bass Panel Sünger

Düz Köşe Bass Panel Fiyatı

Kapat Akustik Düz Köşe Bass Panel Sünger

Akustik Sünger

Kapat Yanmaz Akustik Sünger

Düz Köşe Bass Panel Ses Yalıtım Süngeri

Kapat Düz Köşe Bass Panel Kullanım Alanı

Düz köşe bass paneli sünger duvarların köşe kısımlarına yapıştırılarak uygulanmaktadır. Bu uygulama için özel solid bazlı yapıştırıcı mevcuttur. Bir rulo ile yapıştırıcı sürüldükten sonra sünger yapıştırılır.

  • Poliüretan
  • Plaka Boyutu : 30 cm x 30 cm x 70 cm
  • Yoğunluk 26 DNS
  • Renk : Siyah

Ürün Siparişi