AKUSTİK LABİRENT SES YALITIM SÜNGERİ

Akustik Labirent Tipi Ses Yalıtım Süngeri - Ağır Bariyerli Akustik Sünger - Yanmaz Kendinden Yapışkanlı Sünger Adındanda anlaşılmış olduğu gibi labirente benzeyen şekilde estetik görünüme sahip akustik sünger ses yalıtım ve ses izolasyon malzemesidir.Yanmaya karşı dayanıklı çok tercih edilen ses yalıtım malzemesidir. Akustik ses talıtımı ve izolasyonu evinizde, iş yerinizde, stüdyolarda, müzik kayıt, toplantı odaları, konferans salonları, tiyatro salonlarında, klima jeneratör odaları vb. gibi kullanım alanı çok geniştir. Bu süngerleri kolaylıkla uygulayabilirsiniz veya bizim tarafımızdan ses yalıtım, izolasyon uygulaması yaptırabilirsiniz.

Bariyerli akustik yanmaz süngerler ile % 80 e varan ses izoalsyonu ve mekan akustiği sağlanabilmektedir. Başlıca Kullanım Alanları arasında Jeneratör odalarının ses yalıtımı dert olmaktan çıkıyor. Hem zaman hemde yüksek maliyetten kurtulabilirisniz. Yanmaz özelliği ve sertifikalı olması resmi kurumlarda ve bir çok alanda kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Labirent Süngerler

Kapat Labirent Sünger

Akustik Labirent Sünger Fiyatı

Kapat Akustik Labirent Sünger

Akustik Sünger

Kapat Yanmaz Akustik Sünger

LAbirent Ses Yalıtım Süngeri

Kapat Labirent Sünger Kullanım Alanı

Labirent sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.

  • Poliüretan
  • Boyutları : 100 cm x 100 cm
  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2
  • Kalınlıklar : 30 mm - 40 mm - 50 mm
  • Yanmazlık : Var
  • Sıcaklık Dayanımı : - 5 °C -+ 100 °C
  • Ses İletkenlik : W / mK
  • Ses Yutma Katsayısı : ?= 0,30 - 1,12

Labirent Sünger Yanmazlık Test Raporu

Yanmazlık Sertifikası

Ürün Siparişi