BARİYERLİ AKUSTİK BONDEKS SES YALITIM SÜNGERİ

Bondeks sünger sıkıştırma işleminden geçirilmiş yoğunluğu yüksek olan bir malzemedir. Akustik sünger çınlama, yankılanma gibi vb. ses sorunlarını oluşmasına izin vermeyen ve seslerin kalitesini bozulmadan anlaşılmasını sağlayan bir süngerdir. Ses bariyeri ise yüksek yoğunlukta elde edilen ses kesici yapıdadır. Bu üç malzemenin birleşmesinden bariyerli akustik bondeks oluşturulmaktadır. Yüzeyde görünen kısımda akustik sünger, alt tarafta bondeks sünger ve ikisinin ortasında epdm se bariyeri bulunur. Bariyerli bondeks sünger hem seslerin geçiş kaybına uğratılmasını hem de ortam akustiğinin kontorl edilmesini sağlamaktadır.

Bariyerli bondeks süngerde kullanılan malzemeler uluslar arası sertifikalı ve yanmazlık standartlarına uygundur. Ses sorunlarını çözümlemede kullanılabilecek en iyi malzemeler arasındadır. Yüzeyinde bulunan akustik sünger farklı formlarda, kalınlık ve yoğunluklarda oluşturulanilir. Ses bariyeri ve bondeks süngerde farklı yoğunluk ve kalınlıklarda elde edilebilir.

Bariyerli Bondeks Süngerler

Kapat Bariyerli Bondeks Sünger

Akustik Bariyerli Bondeks Sünger Fiyatı

Kapat Akustik Bariyerli Bondeks Sünger

Akustik Sünger

Kapat Yanmaz Akustik Sünger

Bariyerli Bondeks Ses Yalıtım Süngeri

Kapat Bariyerli Bondeks Sünger Kullanım Alanı

Bariyerli akustik bondeks yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.

  • Yanmazlık : Var
  • Plaka boyutu 100 cm x 100 cm
  • Kalınlıklar 20 mm - 70 mm
  • Minimum sipariş adeti 1 paket = 10 m2
  • Kendinden Yapışkanlı Üretilebilir

Teknik Bilgi

Rebonded Teknik Bilgi

Akustik Sünger Test Raporu

Yanmazlık Sertifikası

Ürün Siparişi