BARİYERLİ BONDEKS SÜNGER

Bondeks süngerin orta kısmına yüksek yoğunlukta ses bariyeri koyularak, bariyerli bondeks sünger elde edilir. Bondeks sünger ile ses bariyeri yüksek yoğunluğu sayesinde ses izolasyon uygulamalarında mükemmel performans göstermektedir. Darbe kaynaklı oluşan şiddetli gürültülerin izole edilme uygulamalarında tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Yüksek frekanslı gürültülerin izole işlemi için ideal bir malzemedir.

Bariyerli bondeks sünger ses izolatörü ve darbe emici malzeme olarak görev görmektedir. Bondeks sünger küçük sünger parçacıklarının yoğun bir sıkıştırma işlemi sonrasında elde edilmektedir. Yüksek yoğunluktaki ses bariyeri ile birlikte kullanıldığında istenilen oranda ses izolasyon performansı almak mümkündür. Bariyerli bondeks sünger uygulanacak mekanlarda tavan ve duvarlarda kullanılır. Duvarların arasında uygulanan bariyerli bondeks sünger seslerin geçişlerine izin vermez.

Bariyerli Bondeks Süngerler

Kapat Bariyerli Bondeks Sünger

Akustik Bariyerli Bondeks Sünger Fiyatı

Kapat Akustik Bariyerli Bondeks Sünger

Akustik Sünger

Kapat Yanmaz Akustik Sünger

Bariyerli Bondeks Ses Yalıtım Süngeri

Kapat Bariyerli Bondeks Sünger Kullanım Alanı

Bariyerli bondeks sünger yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamayı kolaylık sağlaması ve daha hızlı bitirebilmek için kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modeli arka yüzeyindeki sarı bandı çıkartılarak uygulanır.

  • Yoğunluk Sünger : 100 - 180 dansite / Bariyer : 1000 dansite
  • Ses Yutma : % 80 - % 90
  • Plaka Boyutu : 100 cm x 100 cm
  • Kalınlık : 70 mm
  • Minimum sipariş adeti 1 paket = 10 m2

Teknik Bilgi

Rebonded Teknik Bilgi

Ürün Siparişi