Jeneratör Ses İzolasyonu

Jeneratör Ses İzolasyonu

Jeneratör Ses İzolasyonu; jeneratörden gelen sıcaktan erime ve yangın çıkması ve çıkan gürültüyü engellemek için ses izolasyonu gerekir. Kullanılan süngerin yanmaz sünger olması gerekir. Çünkü yangın çıkma ihtimaline karşı süngerin yanmaz olması gerekir. Bu yanmaz süngerler sertifikalı ürünlerdir. Süngerlerin şekilleri farklı, özellikleri aynıdır. Esnektir ve rahatça uygulanırlar.Jeneratörün sesi rahatsızlık verir. Bunun için jeneratör kabini veya ses izolasyonu yapılarak yalıtım sağlanabilir. Jeneratör odasından gelen rahatsız edici sesleri ve olumsuz gürültüleri kesmek için jeneratör kabini ses izolasyonu yada ses yalıtımı yapılır.

Jeneratör Kabini Ses İzolasyonu

Gürültü insan sağlığını ve konforunu olumsuz yönde etkiler, işitme hasarına yol açabilir, kan basıncının artması ve kasların istem dışı kasılmasına yol açabilir, insan psikolojisini bozabilir.

Jeneratör Ses İzolasyon Uygulaması

Jeneratör gürültüsünü izole etmek için özel ürünlerimiz ile özel uygulama tekniklerimiz için bize ulaşabilirsiniz. Susturucular, ses izolasyon uygulamaları, jeneratör kabinleri, yakıt tankı ve sulu egzoz gibi çalışmalarımızla hizmet vermekteyiz.

Jeneratör Gürültü Engelleme