Akustik Paneller

Akustik Paneller

Akustik Kumaş Kaplı Panel Yankı Paneli Genel Amacı Ses yükseklik şiddeti 65db.den fazla olan yerlerde huzurlu bir yaşam alanı sürdürmeniz neredeyse imkansızdır,Ses yalıtımı ürünlerinin ve akustik panel ve masa paneli seperatör kalibrasyon ürünlerinin,kullanımı ve seçimi,yapılandırılacak çalışmaların konseptine uygun olması,verim alınması ile çok ilgilidir. Akustik panel üretimi istenirse hazır ses kesici panelleri veya ses yalıtımı panelleri 2 cm 40 db veya 65 db 4 cm yapılabilir üzerine akustik kumaş kaplama yapılıyor sonrasında duvar panel kaplama yapabilirsiniz. Bu çalışmalarda akustik bilgiler öne çıkmaktadır. Her yanlış seçimin veya ekonomik görünen seçimlerin, ileride kötü sonuç vermesi kaçınılmazdır .

Akustik Ortam Bölücü Panel Uygulama

Akustik panel ortamda meydana gelen eko, yankı problemlerine karşı etki sağlamaktadırlar. Müşteri talebi doğrultusunda istenilen renk ve ebatlarda üretileilmektedirler. es Yalıtım Paneli Akustik Duvar Panelleri Gürültü emici panolar & Ses yutucu paneller Kumaş Kaplı Akustik Panel Akustik Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir. Akustik Paneller İstendiginde Model ve renk seçenekleri için Aksa Akustik teknik ofisi ile görüşünüz. Akustik Kumaş kaplı Panellerde uluslararası sertifikalı kumaşlar kullanılmaktadır. Sayın Müşterimiz ister duvar ister tavan ve isterse ses yalıtım halıları Projesinde belirtilen yerlerde, Panel yüzeyi, darbe dayanımlı güçlendirilmiş akustik kumaş ile kaplanmış; kenarları güçlendirilmiş, yoğun trafikli, darbe riski olan mekanlar için uygun yoğun ses yutucu panel yapılacaktır.

Akustik Sarkık Panel Uygulama

Akustik Panel ses yutumu ve ses yalıtımı performansı dışında ortamda dekoratif bir görünüm de sağlamaktadırlar. Farklı desen ve renklerde üretimi gerçekleştirilen akustik paneller bir çok alanda uygulanabilmektedirler. Ürün Tanımı; Ön ve arka yüzeyi camtülü Veya Taşyünü kaplı yüksek yoğunluktaki levhanın görünür yüzeyi ve güçlendirilmiş tüm kenarları değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır. Kenar büküm yerleri arka yüzeye 3-5 cm. dönmektedir. Ana Malzeme; 95 kg/m3 yoğunlukta akustik camyünü Veya istenirse taşyünü levha etrafı mdf kargas ile yapılır . Ebatlar istenilen Ölçüde Kalınlık Uzunluk Belirlenir, 20-40 mm Kenar Detayı Düz ve güçlendirilmiş. Akustik NRC değeri 0.95-1.00 aralığındadır. Yangın Dayanımı UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı, Uygulama Şekli Yapıştırma/Görünür Profil.

Akustik Duvar ve Tavan Paneli Uygulama