Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Konuşma sesleri düşük frekanstaki seslerden biri olsada birçok konuşma sesi bir araya gelince gürültü adı verilen ses şikayeti meydana gelmektedir. Çağrı merkezleride bilindiği üzere birçok çalışan belkide aynı anda konuşmasıyla yoğun bir iletişim trafiği oluşturmaktadır. Ağızdan çıkan her bir ses tonu çevreye yayılarak geri yansıma yapabilir ve kulağı rahatsız eder. İşte tam bu sorunların önüne geçebilmek adına çağrı merkezi ses yalıtım uygulaması yapmaktayız.

Çalışma Odası Ses Yalıtımı

Çağrı merkezlerinde bulunan masalarda veya masa aralarında masa seperasyon paneli ve akustik paravan tercih edilebilir böylece konuşma ortamında sesin hemen emilimi sağlanır. Veya bununla birlikte daha akustik bir çözüm elde etmek isteniyorsa duvarda veya tavanda akustik sünger ve akustik panel tercih edebilir sesin daha iyi önlenmesini sağlayabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Ses İzolasyonu

Masa ve masa aralarında kullanılan akustik paneller özel aparatlarda montaj edilir. Akustik sünger ve akustik duvar ve tavan paneli olan akustik kumaş kaplı panel yapıştırma işlemi ile uygulanarak mekandaki sesi emmekle kalmayıp mekana akustik bir görüntü sağlar.

Akustik Ses Yalıtımı