Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Önemli kararların alınacağı ortamlar olarak kullanılan iş yerlerindeki toplantı odalarında ses yalıtımının maksimum kalitede bir çalışmayla yapılması gerekmektedir. Sesin şiddetine göre malzeme seçimindeki maliyet değişiklik gösterecektir.

Görüşme Odası Yalıtımı

Akustik Ses Yalıtımı Uygulamalarında öncelik olarak ses oranı ve şiddetine göre malzeme seçimi yapılması gerekmektedir. Ortamda eğer güçlü bir ses seviyesi varsa buralarda bariyerli süngerler tercih edilmektedir. Yanmazlık özelliği olan ve sadece ses emici akustik düzenlemelerde (eko, yankı, ses karmaşası) kullanılan ürünlerde mevcuttur.

Toplantı Salonu Ses Yalıtımı

Alınan kararlar, yapılan anlaşmaların gizli tutulması sebebiyle ses yalıtım uygulamalarının yeri büyük önem taşımaktadır. Yapılan Ses Yalıtım Uygulamalarında malzeme seçimi sesin şiddetine göre değişkenlik göstermektedir. Etkili bir sonuç alabilmek amacıyla ses yalıtım uygulamasında kullanılacak malzemenin doğru seçilmesi gerekmektedir.

Akustik Ses Yalıtımı

Toplantı Odasında yapılacak çalışmanın önemli bir kısmı ise uygulamanın profesyonel ekip ile yapılmasıdır. Kumaş Kaplı Paneller renk ve model seçenekleri mevcut olup mekana ayrı bir hava da katmaktadır. Darbe emici seslerin yalıtımında kullanılan kauçuk levha ve kauçuk tabanlı halılarda mevcuttur.

Konferans Odası Ses Yalıtımı