AKUSTİK AHŞAP SES DÜZENLEME PANELİ

Akustik ahşap panel ses yalıtımı ve akustik düzenleme amaçlı kullanılan ses izolasyon malzemesidir. Akustik ahşap paneller yankı ve eko gibi ses problemlerini çözümler. Akustik ahşap paneller yankı yansıtıcı panel olarakta bilinir. Derzli ve delikli modelleri vardır. Bu ahşap paneller gürültü yansıtan ve soğuran akustik panellerdir. Uygulandığı ortama akustik düzenleme sağlayan ve sesin kaliteli gelmesini sağlayan panellerdir.

Akustik ahşap paneller tavanlarda ve duvarlarda kullanılabilir. Akustik ahşap paneller ses yutum özelliği olan panellerdir. Uygulandığı mekana akustik düzenleme sağlar. Eko ve yankı gibi ses bozukluklarına engel olur. Gürültüyü emerek yansıtır ve sesin daha kaliteli gelmesini sağlar. Yüzeyi derzli ve deliklidir. Akustik ahşap paneller tavan ve duvarlara uygulanabilir.

Organizasyon fuarları, telekonferans salonları, kongre salonları, düğün salonları, ofis, konferans salonları, toplantı odaları, sinema salonları vb. bir çok mekanda kullanılır. Akustik düzenleme ve ses yalıtım amaçlı kullanılan akustik ahşap paneller dekoratiftir. Ses yutum özelliğine sahiptir. Derzli ve delikli modelleri mevcuttur.

Akustik Ahşap Paneller

Kapat Akustik Ahşap Panel

Akustik Akustik Ahşap Panel Fiyatı

Kapat Akustik Ahşap Paneller

Akustik Panel

Kapat Yankı Engelleyici Panel

Ses Düzenleme Paneli

Kapat Delikli Panel - Derzli Panel

Sinema salonları, tiyatro salonları, konferans salonları, fuar alanları, kongre salonları, ofis, çağrı merkezi, toplantı salonları gibi vb. mekanlarda kullanılır.

Ürün Siparişi