MASA SEPERATÖRÜ

Masa seperatörü, masalar için kullanılan bir üründür. Masalar arası ayrımı sağlar. Ses geçişlerini ve ses karmaşasını engellemek için kullanılır. Masa seperatörü dekoratif bir üründür. Genelde iş yerlerinde, ofislerde, çağrı merkezlerinde vb. mekanlarda çalışan sayısının fazla olduğu yerlerde ses karmaşasını engellemek için kullanılır. Çalışan sayısının fazla olduğu mekanlarda insanların gürültüden etkilenmemeleri ve konsantre kaybı yaşamamaları için masa seperatörü kullanılır. Huzurlu ve sağlıklı bir iş ortamı için masa seperatörleri kullanılabilir. Masa seperatörleri genel olarak masalar arası ayrımı sağlayan bir ürün olarak düşünülebilir.

AKUSTİK MASA BÖLÜCÜ SEPERASYON PANELİ

İş yerlerinde ses karmaşasının olmaması için ve daha huzurlu bir iş ortamı için kullanılabilir. Kullanıldığı mekana şık bir görünüm katar. Renk seçenekleri mevcuttur. Ofisinize yada iş yerlerinize uygun olarak üretilebilir. Masalar arası ses geçişlerini engeller.Çalışanların ses karmaşasından dolayı konsantre bozukluğu yaşamamaları için kullanılır. Genel olarak çağrı merkezlerinde telefonda iletişimde ortamdaki sesin karşı tarafa gitmemesi için kullanılır. Dekoratif bir üründür.

Çağrı merkezi, ofis gibi vb. mekanlarda kullanılmaktadır.

Akustik Kumaş Renklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Masa Seperasyon Panel Detayı

Kapat Masa Seperasyon Panel Fiyatları

Masa Seperasyon Panel Modeli

Kapat Masa Bölme Paneli

Akustik Panel

Kapat Akustik Seperatör Detayı

Masa Seperasyon Panel Satıcısı

Kapat Dekoratif Panel

Masa seperatörünün parçaları birbirine monte edildikten sonra uygulaması yapılır. Daha sonra istenildiği gibi masalar bölümlendirilir.

  • Akustik Panel
  • Boyutları : İstenilen Ölçülerde Üretilebilir
  • Kalınlıklar : 20 mm - 40 mm
  • Yoğunluk : 95 kg/m3 cam yünü levha
  • Yangın Dayanımı : UNE-EN 13501-1:2007 standartlarına göre B s2 d0 sınıfı
  • NRC Değeri : 0,90 - 0,95
  • Kenar Detayı : Alüminyum Profil / Güçlendirilmiş
  • Renk : İstenilen Renklerde Üretilebilir

Akustik Kumaş Yanmazlık Test Raporu

Akustik Kumaş Yanmazlık Test Raporu

Ürün Siparişi