AKUSTİK KUMAŞ KAPLI SES DÜZENLEME PANELİ

Akustik Kumaş kaplama panelleri, Yansıyan sesler,direkt olarak kaynaktan gelen seslerden çok daha fazla süre havada yol alırlar,kulağımıza daha geç gelirler ve distorsion kırılma ile , ses çamurlaşması oluştururlar . Bu sebeplede direkt sesin anlaşılmasını ve olduğu gibi algılanmasınıda önlemektedirler.Akustik kumaş kaplamalar,tavan ve duvarlarınıza uygulandığında bu ses karmaşasını sönümleyerek net bir ses ortamı elde edilir. Akustik kumaş paneller şekil, boyut ve renklerin çeşitli mevcuttur. Audimute kumaş paneller de sanat olarak kullanılmak üzere imal edilebilir - bizim hazır görüntüler birini seçin veya kendi görüntü, fotoğraf ya da bir kumaş panelinde yazdırmak için logo sağlar. Boyut, renk ve görüntü karışık ve sadece büyük ses değil, aynı zamanda muhteşem aramaz benzersiz bir tasarımcı görünüm oluşturmak için uygun olabilir.

Ham olan MDF’nin delinmesi ,ön tarafının akustik ses izolasyon ve yalıtım süngerleri ve akustik ses düzenleme ve ses yalıtımı özellikli olan kumaşlarla kaplanmasıyla yapılan panellere denir. Bu panellerin arkasında akustik bez bulunmaktadır.Daha çok sinema salonlarında ve genel amaçlı salonlarda ahşap akustik panellerle birlikte kullanılmaktadırlar. Ses Yutcu Gürültü Emici Paneller 40mm kal. 95 kg/m3 yoğ. cam yün. ön yüzü akus. kumaş arka yüz cam tülü akustik duvar paneli. Dekoratif Kumaş Kaplı Camyünü Akustik Panel: Akustik Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir. Dekoratif akustik duvar panelleri ile çekici ve çarpıcı bir izlenim yakalamak mümkün. Bu dekoratif panellerde doğal keçeler ve kumaşlar kullanarak elde edilmiş tasarımlarla çağdaş görünümler oluşturulmuş. Göze hitap eden bu ilgi çekici modelleri sizde edinebilir farklı bir şıkla istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz..

Akustik Kumaş Renklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kumaş Kaplı Paneller

Kapat Kumaş Kaplı Panel

Akustik Kumaş Kaplı Panel Fiyatı

Kapat Akustik Kumaş Kaplı Panel

Akustik Panel

Kapat Duvar Kaplama Paneli

Kumaş Kaplı Ses Yalıtım Paneli

Kapat Kumaş Kaplı Panel Kullanım Alanı

Kumaş kaplı panel yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilmektedir. Solid bazlı özel yapıştırıcı bir rulo ile panelin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere kumaş panel uygulanır.

  • Akustik Panel
  • Boyutları : 100 cm x 100 cm
  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 10 m2
  • Kalınlıklar : 20 mm - 40 mm
  • Yoğunluk : 95 kg/m3 cam yünü levha
  • Yangın Dayanımı : UNE-EN 13501-1:2007 standartlarına göre B s2 d0 sınıfı
  • NRC Değeri : 0,90 - 0,95
  • Kenar Detayı : Kanallı ve Güçlendirilmiş
  • Renk : İstenilen Renklerde Üretilebilir

Akustik Kumaş Yanmazlık Test Raporu

Akustik Kumaş Yanmazlık Test Raporu

Ürün Siparişi