AKUSTİK DİKDÖRTGEN PİRAMİT PANEL

Aksa akustik ses yalıtım firması olarak ortamda daha hoş bir görünüm oluşturabilmek açısından daha dekoratif ve şık ürünler üretmekteyiz. Fotoğrafta görüldüğü üzere piramit dörtgen paneller 30x30 boyutlarında 10 cm kalınlığında poliüretan adı verilen maddeden üretimi sağlanan ve 26 dansite yoğunluktaki akustik yetenekte dekoratif özellikli süngerdir.

Akustik diktörtgen piramit panel ortam içerisindeki yankı gibi sorunları önlemek adına uygulanır. Örnek vericek olursak konuşma sesi yada müzik yapımında kullanılan aletlerin çıkardığı tiz sesler dörtgen piramit süngerin iç yapısına yani gözeneklerine işleyerek sesi yutar ve geri yansımasına engel olur. Böylece ortamda akustik ses yalıtım uygulaması sağlanmış olur.

Boyutları küçük olduğu için her ortamda dilediğiniz biçimde dekore edip uygulayabilirsiniz. Genel olarak akustiğe ihtiyaç duyulan ortamlarda müzik ses kayıt odaları gibi vb. mekanlarda tercih edilen bir üründür. Uygulama çalışmasını gerçekleştirebilmek için sünger yapıştırıcısını duvara sürdükten sonra dörtgen piramit panel süngeri üzerine uygulamanız yeterli olacaktır.

Piramit Paneller

Kapat Piramit Panel

Akustik Piramit Panel Fiyatı

Kapat Akustik Piramit Panel

Akustik Panel

Kapat Yanmaz Akustik Panel

Piramit Ses Yalıtım Paneli

Kapat Piramit Panel Kullanım Alanı

  • Poliüretan
  • Boyutları : 30 cm x 30 cm
  • Minimum Sipariş Adeti : 1 Paket = 20 Adet
  • Kalınlık : 10 cm

Ürün Siparişi